יותר ויותר עסקים נעזרים היום בשירותים של אופיס 365. אופיס 365 מציעה שירותי ענן, בעיקר לעסקים אולם לא רק, הפותחים בפני העסק מגוון אפשרויות רחב, נוח ונגיש. שירותי הענן הללו מסייעים רבות בהעלאת תפוקת העבודה, ומאפשרים לעבוד בכל עת ומכל מקום. לא מפתיע שרבים כל כך בוחרים בשירות הזה, פעם אחר פעם.

 

מהו שירות ענן?

 

בשירות ענן, המידע נשמר לא במחשב האישי שלך או ברשת המחשבים של העבודה, אלא במיקום חיצוני. שם נמצאת תיבת הדוא"ל של העבודה, יומן העבודה, שטח אחסון לקבצים משותפים ועוד. אל המיקום החיצוני הזה ניתן לגשת מכל מקום. המשמעות הפשוטה ביותר של שירות הענן היא, שניתן לבצע כניסה לשירותי אופיס 365 מכל מקום. כלומר, אם עליך למצוא ברגע זה מסמך מסוים בדחיפות, ממש אין צורך להזעיק עובד למשרד על מנת שישלח אותו. ניתן להתחבר לענן מהפלאפון או המחשב הביתי, ולמצוא בקלות ובזריזות את המסמך הנחוץ.

 

גמישות בעולם משתנה

 

שירותי הענן מאפשרים גמישות רבה ביום העבודה. במשרדים בהם נערכות פגישות רבות מחוץ לכותלי המשרד, או שבמסגרת העבודה העובדים נשלחים למקומות מרוחקים לימים שלמים – שירותי הענן מאפשרים את המשך קיום העבודה כרגיל. אפילו במהלך משבר הקורונה, מהמשברים הכי לא-צפויים הגורמים למציאות להשתנות תדיר, שירותי הענן התגלו כמועילים במיוחד. בקלות רבה ניתן להעביר את העובדים כולם לעבודה מהבית, מבלי לפגוע בתפוקת העבודה או בשכרם.

 

מה כולל שירות אופיס 365?

 

אופיס 365 מציע תיבת דוא"ל בענן, שהיא אולי הדבר החשוב ביותר לעסקים בזמנים המודרניים. באמצעות תיבת הדוא"ל, מתנהל לרוב השיח כולו עם הלקוחות והספקים. מלבד תיבת הדוא"ל, אופיס 365 מציע יומן אישי, אותו ניתן לסנכרן עם יומני יתר העובדים. כך, ניתן בקלות רבה לקבוע פגישות משותפות, ישיבות צוות ועוד. אופיס 365 מציע שירותי תמיכה וייעוץ כמובן, ומגיש סיוע במקרה של תקלות. אפילו אם אחד העובדים החדשים אינו מבין מה ההודעה "Login Office 365" אומרת, בחברה ישמחו להגיש לו עזרה מהירה ויעילה..

מלבד פונקציות בסיסיות אלה, אופיס 365 מציעים מגוון רחב של אפשרויות מתקדמות ונרחבות יותר. הפונקציות הבסיסיות כלולות בחבילה הבסיסית ביותר של התוכנה. קיימות חבילות מתקדמות יותר, הכוללות פונקציות נוספות ומתוחכמות. באופיס 365 מחיר התוכנה נקבע על פי החבילה המבוקשת, כאשר החבילה הבסיסית עולה דולרים בודדים בלבד מדי חודש.

 

עבודה יעילה בכל זמן ומכל מקום

 

לא מפתיע שעסקים רבים בוחרים לפנות לשירותים של אופיס 365. הגמישות, היעילות והזמינות של כל המידע מתגלים כשימושיים ביותר, מדי יום ביומו. אופיס 365 מתאים לכולם, החל מעסקים קטנים הכוללים פחות מעשרה עובדים, ועד לענקיות טכנולוגיה המחזיקות בנייני משרדים שלמים. אם לעסק שלך עוד לא משתמש בשירותי אופיס 365, מומלץ להתחיל ליהנות מהיתרונות הרבים של שירותי הענן, בקלות ובפשטות.