בשנים האחרונות חל גידול מואץ בתחום מחשוב הענן ברחבי העולם ובארץ בפרט, כאשר יותר ויותר חברות וארגונים נחשפים אל היתרונות העסקיים הטמונים בפתרונות ענן, לצד החיסכון המשמעותי בעלויות שהוא מציע.

יובל טל ואנשי הצוות המקצועי מבית חברת Cloudplus מציינים שעסקים בכל סדר גודל מתבססים כיום על תשתיות מחשוב, כשתקינות מערך המחשוב על כול מערכותיו השונות מהווה תנאי לתפקוד תקין של העסק.

יחד עם זאת, בכל רגע נתון קיים סיכון שמסיבה כזו או אחרת תינזקנה המערכות השונות ותפסקנה לפעול, מה שעלול לגרום לפגיעה ו\או חשיפה של מידע חשוב ורגיש. פגיעה במערכות המחשוב יכולה להשבית כליל את פעילותו של בית העסק ולהוביל להפסדים משמעותיים ברווחיותו.

גיבוי המידע באופן שוטף ושמירתו בשרתים מרוחקים

בנסיבות הללו, פתרונות ענן מבית חברת Cloudplus מאפשרים לבית העסק להתאושש באופן מידי מהפגיעה או ההרס של מערכות המחשוב ולשוב בתוך זמן קצר לפעילות מלאה, זאת באמצעות שימוש במערכות היציבות והמתקדמות בעולם, גיבוי של המידע באופן שוטף ושמירתו בשרתים מרוחקים, זמינות תמידית אל המידע בענן מכול מחשב וללא תלות במחשב האישי, כמו גם התחברות למערכות חלופיות במקרה הצורך.

פתרונות הענן המתקדמים שמציעה חברה Cloudplus כוללים, בין היתר, גיבוי המערכות מרחוק, אפשרות לקבלת תמיכה מידית ואתר חלופי ונגישות אל המידע באופן מידי בכל זמן ומכל מקום. למעשה, כשהמידע החשוב והרגיש מגובה בענן ונגיש ללקוח 24/7, הדבר מאפשר לארגון להמשיך בתפקודו הרגיל מבלי שייגרמו לו עיכובים ו\או הפסדים גם במקרים של נזקים פיזיים, תקלות קריטיות וכדומה.

פתרונות גיבוי בענן

פתרונות גיבוי בענן מבית Cloudplus מעניקים למידע העסקי הגנה בהצפנה מושלמת (תקן הצפנה מתקדם SSL AES 256). מדובר בהצפנת נתונים בתקן מחמיר המאושר על ידי הסוכנות האמריקאית לביטחון לאומי (ה- NSA) כראוי לשמירה על נתונים ברמת הסיווג "סודי ביותר", כשהלקוח הוא היחיד, למעשה, המחזיק ברשותו את קוד הגישה אל המידע המוצפן.

פתרונות ענן מבטיחים גיבוי של כל המידע, התיקיות והקבצים הקיימים ברשת המחשבים של הלקוח, כשהפעולה מיושמת באופן אוטומטי. המידע ניתן לשחזור מידי בשעת הצורך, תוך כדי ניטור ותמיכה. הגיבוי מתבצע אוטומטית מדי יום בשעה קבועה, ללא כול פעולה מצד הלקוח או שימוש בציוד קצה מסורבל וללא הפרעה להתנהלות העבודה השוטפת.

פתרונות ענן

cityscape and technology and network connection concept