פתרונות מחשוב
מקצה לקצה

הסכמי שירות חודשיים ובנק שעות
תמיכה מקוונת – Help Desk
שירותי מומחים ומיקור חוץ
מכירת חומרה ותוכנה של היצרנים המובילים בעולם
התקנת תשתיות תקשורת פסיביות ואקטיביות

וירטואליזציה – שרת וירטואלי בענן (VPS)

שירותי הווירטואליזציה של +Cloud מספקים שירותי Virtual Private Servers מתקדמים, זאת במחיר נמוך יותר מעלות ותחזוקה של שרת פיזי. תכניות ה-VPS כוללות כלי ניהול, שליטה ובקרה המאפשרים שליטה מלאה על השרת.

תיבת דואר בענן
Hosted Microsoft Exchange

פתרונות Hosted Microsoft Exchange בענן של +Cloud מאפשרים לכם שימוש בתיבת דואר Exchange הנגישה מכל מחשב/מכשיר/טלפון חכם המחוברים לאינטרנט. הפתרון מספק תחליף זהה לשרת Exchange בתוך הארגון עם יתרונות ברורים של הענן.

גיבוי בענן לעסקים

פתרונות גיבוי בענן של +Cloud מאפשרים לכם להגן על המידע העסקי בהצפנה מושלמת (ברמת SSL AES 256). פתרונות הגיבוי שלנו מבטיחים גיבוי אוטומטי של כל המידע הקיים ברשת המחשבים שלכם, ושחזור מידי שלו במידת הצורך.

פקס בענן

פתרונות הפקס בענן של +Cloud מאפשרים קבלה ושליחה של פקסים ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. פתרון הפקס בענן שלנו מאפשר לכם לשלוח פקסים ולקבלם מהמשרד, מהבית ומכל מכשיר סלולרי נייד שברשותכם. במסגרת השירות תקבלו מספר פקס אישי אשר ילווה אתכם בכל מקום.

מרכזיית IP בענן

פתרונות הטלפוניה בענן של +Cloud מאפשרים לכם התאמה אישית, חיבור מהיר, פשוט, קל ונוח מכל מקום ובכל זמן, הרחבה וצמצום שלוחות בהתאם לצורך, בלי חבילות ובלי הגבלות.

ענן 365

אופיס 365 הוא פתרון מלא מבוסס דפדפן הכולל גישה מכל מקום ומכל מכשיר לדוא"ל, לניהול מסמכים ולפתרונות שיתוף פעולה. הפתרון מיועד לאנשי מקצוע, לעסקים קטנים ובינוניים. אופיס 365 כולל Word, Excel ו .PowerPoint-  ממשק הניהול קל לתפעול ומאפשר למנהל ה-IT שליטה קלה על חשבונות משתמשים ועל הרשאות גישה בפריסה ארגונית רחבה.

פתרון סינון דוא"ל בענן

פתרונות סינון דוא"ל בענן של +Cloud מאפשרים לאבטח את תיבת הדואר אלקטרוני באמצעות Mail-SeCure, המערכת המובילה לאבטחת דואר אלקטרוני. מערכת זו תגן על ארגונכם מפני התקפות דואר זבל (ספאם) מכוונות ובלתי-מכוונות, דוגמת וירוסים, תולעים וסוסים טרויאנים.

 שיווק
בענן

פתרונות השיווק בענן של +Cloud מאפשרים שליחת מסרים שיווקים באמצעות SMS , ווטסאפ, דואר אלקטרוני, דפי נחיתה, אתרים סלולריים ועוד.

פתרונות התאוששות
מאסון בענן – DR

פתרונות התאוששות מאסון והמשכיות עסקית בענן של +Cloud מאפשרים לכם שכפול של מערכות המחשוב הקריטיות לארגון באופן שוטף ואוטומטי למתקן מאובטח ומוגן.

תוכנה בענן

שירותי תוכנה בענן של +Cloud מאפשרים לכם לחסוך בהוצאות השוטפות. במקום לרכוש מוצר תוכנה יקר ואין ספור עדכוני תוכנה, שדרוגים ותוספות, תוכלו לרכוש שירותי תוכנה על בסיס חודשי לפי צריכה.

שירותי אירוח
אתרים ושרתים

אירוח שרתים פיזיים ווירטואליים ואירוח אתרים ב+Cloud מאפשרים לכם אחזקה מלאה של שרתים, אחסון מידע, אתר התאוששות מאסון ומגוון שירותי תקשורת מנוהלים.