גיבוי בענן

פתרונות גיבוי בענן של +Cloud מאפשרים לכם להגן על המידע העסקי בהצפנה מושלמת (ברמת SSL AES 256). פתרונות הגיבוי שלנו מבטיחים גיבוי אוטומטי של כל המידע הקיים ברשת המחשבים שלכם, ושחזור מידי שלו במידת הצורך.

חומר שאבד ואינו מגובה עלול לגרום נזקים משמעותיים לעסק, כולל אובדן ימי עבודה רבים. אנו בחברת +Cloud מציעים לעסקים פתרון גיבוי בענן אמין ובטוח שיוכיח את עצמו בעת הצורך.

המידע מגובה לאתר חיצוני ללא צורך בקלטות גיבוי וללא צורך בפעולה כלשהי מצדכם. שירותי הגיבוי כוללים פתרון גיבוי יומי אוטומטי, ניטור ותמיכה, אפשרות לשחזור קבצים ונגישות לקובצי ארכיון, נוחות התקנה מקסימלית ללא ציוד קצה מסורבל ותשלום לפי צריכה בפועל.

מערך התמיכה והשירות מותאם במיוחד ללקוחות עסקיים המעוניינים להתרכז בניהול ליבת העסק, ולהשאיר את נושא הגיבוי בידיים הבטוחות שלנו.

גיבוי אוטומטי

גיבוי יומי אוטומטי לקבצים ולתיקיות על פי בחירתכם. הגיבוי האוטומטי אינו דורש שום פעולה מצד הלקוח. מדי יום יגובו כל הקבצים והתיקיות שתבחרו, באופן אוטומטי ובשעה קבועה. התהליך פשוט וקל ואינו מפריע למהלך העבודה השוטף. בנוסף, אין צורך בציוד קצה מסורבל – צריך רק חיבור תקין לאינטרנט, והחומר יגובה.

הצפנת נתונים
הצפנה בתקנים מחמירים

הקבצים שלכם לא רק מגובים, הם גם מוצפנים! ההצפנה נעשית בתקן AES המתקדם ביותר. תקן זה  מאושר על ידי ה-NSA לשמירה על מידע מסווג. הלקוח הוא היחיד אשר ברשותו קוד הגישה למידע המוצפן.

שחזור

אם מתעורר צורך לשחזר את הנתונים ממערכת הגיבוי, צוות התמיכה שלנו ילווה אתכם באופן מלא עד לקבלת השחזור הרצוי.

ממשק ניהול ידידותי

ממשק הניהול של +Cloud פשוט וקל לשימוש. הממשק הינו בעברית ובאנגלית.

תמיכה יזומה

מדי יום הצוות שלנו מנטר את תהליך גיבוי הקבצים, ובמקרה של תקלה מטפל בה מידית ובאופן מלא.

 

צרו קשר היום לפגישת ייעוץ עם מומחה לפתרונות ענן של +Cloud

 Cloud+ Doing IT Right!r

צרו קשר היום לפגישת ייעוץ עם מומחה לפתרונות הענן של +Cloud